Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 130cm |
| Netto gewicht | 24kg |
| Borstbeeld | 66cm |
| Taille | 62cm |
| Heup | 76 cm |
| Arm | 53cm |
| Schouder | 34cm |
| Been lengte | 65cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Orale diepte | Niet beschikbaar |
| Anale diepte | 20cm |
| Zachte penis | 8 cm (lengte) * 3,5 cm (omtrek) |
| Harde penis | 14 cm (lengte) * 3,5 cm (omtrek) |











Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.