Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 140cm |
| Netto gewicht | 25kg |
| Borstbeeld | 66cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 69cm |
| Arm | 54cm |
| Schouder | 36cm |
| Been lengte | 70cm |
| Voet lengte | 18cm |
| Orale diepte | Niet beschikbaar |
| Anale diepte | 16cm |
| Zachte penis | 8 cm (lengte) * 3,5 cm (omtrek) |
| Harde penis | 14 cm (lengte) * 3,5 cm (omtrek) |


























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.