Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 163 cm |
| Bryst | 77 cm |
| Under brystet | 66 cm |
| Midje | 64 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Armlengde | 65 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Benlengde | 78 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 38 kg |




















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.