Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 163 cm |
| Sânul | 77 cm |
| Sub sân | 66 cm |
| Talie | 64 cm |
| Şold | 92 cm |
| Lungimea brațului | 65 cm |
| Latimea umerilor | 40 cm |
| Lungimea piciorului | 78 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 38 kg |




















Recenzii
Nu există recenzii încă.