Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 175 cm |
| Krūtis | 100 cm |
| Viduklis | 81 cm |
| Gurns | 97 cm |
| Arm | 51 cm |
| Plecu platums | 50 cm |
| Kāju garums | 92 cm |
| Pēdas garums | 29 cm |
| Dzimumlocekļa garums | 18 cm |
| Dzimumlocekļa diametrs | 3 cm |
| Anālais dziļums | 20 cm |
| Neto svars | 60 kg |




























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.