Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | TPE |
| Височина | 162см |
| Гърди | 78см |
| талия | 57см |
| Хип | 88см |
| Рамо | 36см |
| Дължина на крака | 85 см |
| На една ръка разстояние | 55 см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Нето тегло | 36 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16см |






















Отзиви
Все още няма отзиви.