Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 163см |
| Гърди | 95 см |
| талия | 55 см |
| Хип | 95 см |
| Рамо | 35 см |
| Дължина на крака | 85 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 20см |
| Нето тегло | 38 кг |
| Орална дълбочина | Не е наличен |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16см |






















Отзиви
Все още няма отзиви.