Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | TPE |
| Височина | 162см |
| Гърди | 96см |
| талия | 58 см |
| Хип | 90 см |
| Рамо | 37см |
| Дължина на крака | 80 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Нето тегло | 47KG |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16см |



























Отзиви
Все още няма отзиви.