Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 161см |
| Линия на гърдите | 93см |
| Линия на талията | 66см |
| Линия на бедрата | 101см |
| На една ръка разстояние | 57см |
| Ширина на раменете | 36см |
| Телешка линия | 34см |
| Бедро Линия | 58 см |
| Дължина на крака | 89см |
| Размер на краката | 22 см |
| Нето тегло | 43 кг |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |



























Отзиви
Все още няма отзиви.