Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 161 cm |
| Breast Line | 93 cm |
| Derékvonal | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Kar hosszúság | 57 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 58 cm |
| Láb hossz | 89 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Nettó tömeg | 43 kg |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |



























Vélemények
Még nincsenek értékelések.