Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 159 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Bust plin | 88 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 100 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12 cm |
























Recenzii
Nu există recenzii încă.