Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 97 cm |
| Sub bust | 66 cm |
| Talie | 62 cm |
| Şold | 100 cm |
| Lungimea brațului | 68 cm |
| Leg Legnth | 100 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Greutate netă | 30 kg |

























Recenzii
Nu există recenzii încă.