Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa F de 164 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Bust plin | 78 cm |
| Sub bust | 56 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 91 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |































Recenzii
Nu există recenzii încă.