Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 162cm |
| Pierś | 78cm |
| Pod piersią | 68cm |
| Talia | 63cm |
| Biodro | 99cm |
| Długość ramienia | 52cm |
| Szerokość ramienia | 30cm |
| Długość nóg | 87cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka główka) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |
| Waga netto | 38 kg |































Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.