Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 161cm |
| Linia piersi | 93cm |
| Linia talii | 66cm |
| Linia bioder | 101cm |
| Długość ramienia | 57cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Linia łydki | 34cm |
| Linia uda | 58cm |
| Długość nóg | 89cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Waga netto | 43 kg |
| Głębokość jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |
O Lalce
Możesz kupić realistyczną lalkę seksualną w swoim budżecie. Mamy tanie, wysokiej jakości lalki seksualne w sprzedaży. Prawdziwa lalka do seksu pomoże Ci w każdym trudnym związku, w którym możesz być. Ruchanie realistycznej lalki seksualnej wielkości człowieka nie może być nazwane zdradą, ponieważ realistyczna lalka seksualna wielkości człowieka jest tylko kopią prawdziwego człowieka. Prawdziwe lalki seksualne są rozkoszne i mają wargi sromowe, które możesz klepać. Prawdziwe lalki seksualne zbudowały reputację wokół tego, że są w stanie osiągnąć wyżyny, których człowiek nie jest w stanie osiągnąć.
Super seks lalka dopasowuje się do Twojej prędkości seksualnej i pożądania. Nigdy nie było przypadku, aby super seks lalka odmówiła wejścia do jej pochwy. W prawdziwym życiu, pełnowymiarowa realistyczna seks lalka została stworzona z myślą o Tobie. Nie ma co do tego wątpliwości. Jest sprawiedliwe, że podczas wypróbowywania nowych pełnowymiarowych lalek, oglądasz porno z seks lalką.
Posiadanie kolekcji filmów z seks lalkami pomoże Ci się nastroić. W przypadku, gdy trudno Ci się wzwodzić, pełnowymiarowy film z seks lalką Ci pomoże. Możesz wypróbować ruchy z seks lalką prn również na swoich ludzkich partnerach. Jednym z celów realistycznych seks lalek pełnowymiarowych jest zapewnienie, że nawet podczas seksu z ludzką kobietą, będziesz w stanie wykorzystać zdobytą wiedzę.





















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.