Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Netto gewicht | 43 kg |
| Borstbeeld | 85cm |
| Taille | 70cm |
| Heup | 90cm |
| Arm | 72cm |
| Schouder | 42 cm |
| Been lengte | 95cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Anale diepte | 20cm |
| Zachte penis | 8cm(length)*4cm(Circum) |
| Harde penis | 16cm(length)*4.5cm(Circum) |





















Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.