Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 167cm |
| Borst | 84cm |
| Onder Borst | 67cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 90cm |
| Arm lengte | 70cm |
| Schouder breedte | 33cm |
| Kalf lijn | 28 cm |
| Dij lijn | 50cm |
| Been lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 30.5kg |



























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.