Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 170 cm |
| Krūtinė | 87 cm |
| Po krūtine | 71 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 105 cm |
| Rankos ilgis | 52 cm |
| Pečių plotis | 40 cm |
| Blauzdos linija | 32 cm |
| Šlaunų linija | 59 cm |
| Kojos ilgis | 87 cm |
| Pėdų dydis | 25 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 46 kg |



























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.