Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 162 cm |
| Mell | 78 cm |
| Mell alatt | 68 cm |
| Derék | 63 cm |
| Csípő | 99 cm |
| Kar hosszúság | 52 cm |
| Vállszélesség | 30 cm |
| Láb hossz | 87 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelyi mélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |


































Vélemények
Még nincsenek értékelések.