Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 162 cm |
| Prsa | 78 cm |
| Pod prsy | 68 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 99 cm |
| Délka paže | 52 cm |
| Šíře ramen | 30 cm |
| Délka nohy | 87 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |


































Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.