Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Visina | 151 cm |
| Weight | 25 kg |
| grudi | 71 cm |
| Ispod poprsja | 54 cm |
| Struk | 47 cm |
| Hip | 79.5cm |
| Rame | 30 cm |
| Thigh | 42 cm |
| Noga | 21 cm |
| Vagina | 17 cm |
| Anus | 15 cm |
O lutki
- Tijekom godina isporučili smo mnogo kvalitetnih i učinkovitih seks lutaka. Naše usluge pružaju zadovoljstvo za koje bi čovjek pomislio da je izvan zamislivog. Naši proizvodi su 100% dobri, a naš sustav plaćanja je fleksibilan, sa sustavom jamstva povrata novca za naše seks lutke.
- Naše realistične ljubavne lutke dolaze u svim nijansama po pristupačnim cijenama, izvrsnom otpremom proizvoda, bez stresa i fleksibilnošću.
- RenoDoll proizvode možete provjeriti na svim forumima o lutkama. Hvalimo se izvrsnim i ohrabrujućim recenzijama proizvoda, najvišim ocjenama od pet zvjezdica i recenzijama, te niti jednom negativnom recenzijom, što vas dodatno uvjerava u maksimalnu kvalitetu koja dolazi s našim proizvodima.
- Mi smo izuzetno učinkovit tim. Naši režijski troškovi su niski, što vam pomaže da potrošite manje na kvalitetne seks lutke kada kupujete od nas.
- Također se možemo pohvaliti izvanrednom uslugom između kupaca i proizvođača. Naš uslužni tim uvijek je spreman saslušati i pružiti potrebno te raditi na povratnim informacijama naših kupaca. Naši su klijenti naš glavni prioritet i naporno radimo kako bismo bili sigurni da je svaki kupac zadovoljan i da mu je pruženo najbolje što zaslužuje.
Više informacija
Skeleton Show iz WM Dolls




















Recenzije
Još nema recenzija.