Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 163 cm |
| Grudi | 95 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 95 cm |
| Rame | 35 cm |
| Dužina noge | 85 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Neto težina | 38 KG |
| Oralna dubina | Nije dostupno |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |






















Recenzije
Još nema recenzija.