Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | TPE |
| Височина | 157см |
| Гърди | 94см |
| талия | 67см |
| Хип | 115см |
| Рамо | 43см |
| Дължина на крака | 70 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 19см |
| Нето тегло | 51 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16см |






















Отзиви
Все още няма отзиви.