Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 164см |
| Линия на гърдите | 86см |
| Линия на талията | 54см |
| Линия на бедрата | 98см |
| На една ръка разстояние | 57см |
| Ширина на раменете | 38см |
| Телешка линия | 34см |
| Бедро Линия | 56см |
| Дължина на крака | 77см |
| Размер на краката | 22 см |
| Нето тегло | 40,5 кг |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |

































Отзиви
Все още няма отзиви.