Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 170см |
| Бюст | 91см |
| талия | 72 см |
| Хип | 95 см |
| Arm | 62см |
| Ширина на раменете | 43см |
| Дължина на крака | 78см |
| Дължина на крака | 24см |
| Дължина на пениса | 15см / 25см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Анална дълбочина | 16см |
| Нето тегло | 38 кг |




























Отзиви
Все още няма отзиви.