Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Размер на тяло | 162cm Seamless Neck |
| Нето тегло | 30 кг |
| Пълен бюст | 81 см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 57см |
| Хип | 91см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Рамо | 36см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Oral Depth(Soft Head) | 12см |































Отзиви
Все още няма отзиви.