Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 163см |
| Пълен бюст | 85 см |
| Под бюст | 65 см |
| талия | 59см |
| бедрата | 93см |
| Ширина на раменете | 35 см |
| На една ръка разстояние | 66см |
| Inseam Length | 76см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 15см |
| Орална дълбочина | 18см |
| Weight | 29 кг |


























Отзиви
Все още няма отзиви.