Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 163 cm |
| Teljes mell | 85 cm |
| Mell alatt | 65 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 93 cm |
| Vállszélesség | 35 cm |
| Kar hosszúság | 66 cm |
| Inseam Length | 76 cm |
| Lábhossz | 22 cm |
| Hüvelyi mélység | 18 cm |
| Anális mélység | 15 cm |
| Orális mélység | 18 cm |
| Weight | 29 kg |


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.