Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 90 cm |
| Sub bust | 72 cm |
| Talie | 70 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea brațului | 70 cm |
| Leg Legnth | 89 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 16 cm |
| Greutate netă | 35,5 kg |

















Recenzii
Nu există recenzii încă.