Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa G de 172 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Bust plin | 89 cm |
| Sub bust | 57 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 94 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12CM |





































Recenzii
Nu există recenzii încă.