Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 164 cm |
| Greutate netă | 32.3kg |
| Bust plin | 94 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 107 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 37 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12 cm |




























Recenzii
Nu există recenzii încă.