Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 90 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |

























Recenzii
Nu există recenzii încă.