Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 157 cm |
| Greutate netă | 28 kg |
| Bust plin | 75 cm |
| Sub bust | 54 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 93 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12 cm |






















Recenzii
Nu există recenzii încă.