Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 170cm Integrated Head |
| Bust | 102 cm |
| Talie | 68 cm |
| Şold | 92 cm |
| Braţ | 63 cm |
| Lățimea umărului | 43 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Lungimea piciorului | 24 cm |
| Lungimea penisului | 15 cm |
| Adâncimea anală | 20 cm |
| Greutate netă | 47 kg |


























Recenzii
Nu există recenzii încă.