Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 96 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 90 cm |
| Umăr | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 47KG |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |



























Recenzii
Nu există recenzii încă.