Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 164 cm |
| Krūtinė | 90 cm |
| Juosmuo | 62 cm |
| Klubas | 105 cm |
| Pečius | 39 cm |
| Kojos ilgis | 82 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Grynas svoris | 43 kg |
| Burnos gylis | Nepasiekiamas |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |





























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.