Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 164 cm |
| Prsa | 90 cm |
| Pás | 62 cm |
| Boky | 105 cm |
| Rameno | 39 cm |
| Délka nohy | 82 cm |
| Délka paže | 60 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 43 kg |
| Ústní hloubka | Není dostupný |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |





























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.