Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | Szilikon |
| Magasság | 164 cm |
| Mell | 85 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 101 cm |
| Váll | 35 cm |
| Láb hossz | 80 cm |
| Kar hosszúság | 57 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
| Hüvelyi mélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
A babáról
- Az évek során számos minőségi és hatékony szexbabát szállítottunk. Szolgáltatásaink azt az elégedettséget nyújtják, amelyről azt gondolná az ember, hogy meghaladja az elképzelhetőt. Termékeink 100% jók, fizetési rendszerünk rugalmas, szexbabáinkon pénzvisszafizetési garanciával.
- Valósághű szerelmes babáink minden árnyalatban elérhetőek, megfizethető áron, kiváló termékszállítással, ami stresszmentes és rugalmas.
- A RenoDoll termékek minden babafórumon ellenőrizhetők. Büszkélkedhetünk kiváló és biztató termékértékelésekkel, a legjobb ötcsillagos minősítéssel és értékelésekkel, és egyetlen negatív értékeléssel sem, ami tovább biztosítja a termékeinkkel együtt járó maximális minőséget.
- Rendkívül hatékony csapat vagyunk. Rezsiköltségeink alacsonyak, így kevesebbet költhet minőségi szexbabákra, ha tőlünk vásárol.
- Kimagasló ügyfél-termelői szolgáltatással is büszkélkedhetünk. Segítőkész csapatunk mindig készen áll ügyfeleink meghallgatására és a szükséges visszajelzések megadására, valamint a munkára. Ügyfeleink a legfontosabb számunkra, és keményen dolgozunk azon, hogy minden vásárló elégedett legyen, és a legjobbat kapja, amit megérdemel.
Több információ
Csontvázshow a WM Dollstól

























Vélemények
Még nincsenek értékelések.