Baba Galéria
A baba méretei
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Nettó tömeg | 45 kg |
| Mellbőség | 84 cm |
| Derék | 63 cm |
| Csípő | 93 cm |
| Oral depth | 12 cm |
| Anal depth | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
A babáról
- Az évek során számos minőségi és hatékony szexbabát szállítottunk. Szolgáltatásaink azt az elégedettséget nyújtják, amelyről azt gondolná az ember, hogy meghaladja az elképzelhetőt. Termékeink 100% jók, fizetési rendszerünk rugalmas, szexbabáinkon pénzvisszafizetési garanciával.
- Valósághű szerelmes babáink minden árnyalatban elérhetőek, megfizethető áron, kiváló termékszállítással, ami stresszmentes és rugalmas.
- A RenoDoll termékek minden babafórumon ellenőrizhetők. Büszkélkedhetünk kiváló és biztató termékértékelésekkel, a legjobb ötcsillagos minősítéssel és értékelésekkel, és egyetlen negatív értékeléssel sem, ami tovább biztosítja a termékeinkkel együtt járó maximális minőséget.
- Rendkívül hatékony csapat vagyunk. Rezsiköltségeink alacsonyak, így kevesebbet költhet minőségi szexbabákra, ha tőlünk vásárol.
- Kimagasló ügyfél-termelői szolgáltatással is büszkélkedhetünk. Segítőkész csapatunk mindig készen áll ügyfeleink meghallgatására és a szükséges visszajelzések megadására, valamint a munkára. Ügyfeleink a legfontosabb számunkra, és keményen dolgozunk azon, hogy minden vásárló elégedett legyen, és a legjobbat kapja, amit megérdemel.
Több információ
Csontvázshow a WM Dollstól


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.