Baba Galéria
A baba méretei
| Magasság | 171 cm |
| Weight | 33.6kg |
| Mellők | 84 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 54 cm |
| Csípő | 83 cm |
| Váll | 37 cm |
| Thigh | 50 cm |
| Láb | 21,5 cm |
| Hüvely | 19 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
A babáról
- Az évek során számos minőségi és hatékony szexbabát szállítottunk. Szolgáltatásaink azt az elégedettséget nyújtják, amelyről azt gondolná az ember, hogy meghaladja az elképzelhetőt. Termékeink 100% jók, fizetési rendszerünk rugalmas, szexbabáinkon pénzvisszafizetési garanciával.
- Valósághű szerelmes babáink minden árnyalatban elérhetőek, megfizethető áron, kiváló termékszállítással, ami stresszmentes és rugalmas.
- A RenoDoll termékek minden babafórumon ellenőrizhetők. Büszkélkedhetünk kiváló és biztató termékértékelésekkel, a legjobb ötcsillagos minősítéssel és értékelésekkel, és egyetlen negatív értékeléssel sem, ami tovább biztosítja a termékeinkkel együtt járó maximális minőséget.
- Rendkívül hatékony csapat vagyunk. Rezsiköltségeink alacsonyak, így kevesebbet költhet minőségi szexbabákra, ha tőlünk vásárol.
- Kimagasló ügyfél-termelői szolgáltatással is büszkélkedhetünk. Segítőkész csapatunk mindig készen áll ügyfeleink meghallgatására és a szükséges visszajelzések megadására, valamint a munkára. Ügyfeleink a legfontosabb számunkra, és keményen dolgozunk azon, hogy minden vásárló elégedett legyen, és a legjobbat kapja, amit megérdemel.
Több információ
Csontvázshow a WM Dollstól






















Vélemények
Még nincsenek értékelések.