Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 159 cm |
| Bryst | 82 cm |
| Under brystet | 59 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Armlængde | 49 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Lårlinje | 52 cm |
| Benlængde | 92 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 33.7kg |
































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.