Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 162 cm |
| Prsi | 78 cm |
| Pod prsmi | 68 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 99 cm |
| Dolžina roke | 52 cm |
| Širina ramen | 30 cm |
| Dolžina noge | 87 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 38 kg |






























Ocene
Ni še nobene ocene.