Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 162 cm |
| Greutate netă | 31 kg |
| Bust plin | 72 cm |
| Sub bust | 58 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 91 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12 cm |




































Recenzii
Nu există recenzii încă.