Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 96 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 98 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Lungimea piciorului | 77 cm |
| Lungimea brațului | 65 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |






























Recenzii
Nu există recenzii încă.