Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa B de 172 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Bust plin | 79 cm |
| Sub bust | 66 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 86 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |























Recenzii
Nu există recenzii încă.