Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 91 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 90 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21,5 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |


























Recenzii
Nu există recenzii încă.