Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 168 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
| Bust plin | 82 cm |
| Sub bust | 60 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 87 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12 cm |
































Recenzii
Nu există recenzii încă.