Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Marimea corpului | cană H 160 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
| Bust plin | 95 cm |
| Sub bust | 68 cm |
| Talie | 64 cm |
| Şold | 103 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |

















Recenzii
Nu există recenzii încă.