Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 164 cm |
| Krūties linija | 86 cm |
| Liemens linija | 54 cm |
| Hip linija | 98 cm |
| Rankos ilgis | 57 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Blauzdos linija | 34 cm |
| Šlaunų linija | 56 cm |
| Kojos ilgis | 77 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Grynas svoris | 40,5 kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |





























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.