Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 180 cm |
| Weight | 46 kg |
| Rameno | 53 cm |
| poprsí | 102 cm |
| Lower Bust | 96 cm |
| Pás | 77 cm |
| Boky | 90 cm |
| Paže | 62 cm |
| Ruka | 18 cm |
| Noha | 102 cm |
| Chodidlo | 25 cm |
O panence
- V průběhu let jsme dodali mnoho kvalitních a účinných sexuálních panenek. Naše služby poskytují uspokojení, o kterém by si člověk myslel, že je nad rámec myslitelného. Naše produkty jsou 100% dobré a náš platební systém je flexibilní, se systémem záruky vrácení peněz na naše sexuální panenky.
- Naše realistické milostné panenky se dodávají ve všech odstínech za dostupné ceny, vynikající doručování produktů, které je bez stresu a flexibilní.
- Produkty RenoDoll lze ověřit na všech fórech pro panenky. Můžeme se pochlubit vynikajícími a povzbudivými recenzemi produktů, nejlepším pětihvězdičkovým hodnocením a recenzemi a ani jednou negativní recenzí, což vás dále ujišťuje o maximální kvalitě našich produktů.
- Jsme extrémně výkonný tým. Naše režijní náklady jsou nízké, což vám pomůže utratit méně za kvalitní sexuální panenky, když si u nás zakoupíte.
- Můžeme se také pochlubit vynikajícími zákaznickými a producentskými službami. Náš ochotný tým je vždy připraven naslouchat a poskytovat potřebné a pracovat na zpětné vazbě od našich zákazníků. Naši zákazníci jsou naší nejvyšší prioritou a tvrdě pracujeme na tom, aby byl každý zákazník spokojen a dostal to nejlepší, co si zaslouží.
Více informací
Skeleton Show od WM Dolls
























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.